Inżynier elektryk Warszawa – duże doświadczenie i ugruntowana wiedza

Nazywam się Adrian Popławski i zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą mojej firmy. Elektryka i teleinformatyka jest nie tylko moim zawodem, ale przede wszystkim wielką pasją. Długoletnie doświadczenie w branży oraz solidna wiedza i umiejętności umożliwiają mi świadczenie w pełni kompleksowych i profesjonalnych usług z zakresu elektryki oraz informatyki.

Projektant instalacji elektrycznych Warszawa – profesjonalizm i rzetelność

Kto stoi w miejscu, ten się cofa – dobrze o tym wiem i dlatego nieustannie wzbogacam swoją wiedzę. Jestem na bieżąco ze wszelkimi nowościami z branży elektrycznej i teleinformatycznej. Wsłuchuję się też w opinie moich klientów na temat wykonywanej pracy. Dzięki temu mogę z czystym sumieniem polecić swoje usługi. Wszystkie powierzone mi zadania wykonuję z niezwykłą starannością i dokładnością, aby efekty w pełni zadowoliły zleceniodawcę.
W swojej pracy wyjątkową wagę przykładam do kwestii zapewnienia bezpieczeństwa podczas codziennego użytkowania instalacji i urządzeń elektrycznych. Dlatego też zawsze zachowuję wszelkie standardy higieny i bezpieczeństwa pracy, a ponadto wszystkie realizacje wykonuję bardzo precyzyjnie.
Potrzebny Ci projektant elektryk Warszawa z dobrymi kwalifikacjami i uśmiechem na twarzy, to zadzwoń pod numer 798-293-030! Zapraszam nie tylko osoby z Warszawy, ale także z okolic. Marki, Łomianki, Wołomin, Legionowo, Nowy Dwór Mazowiecki czy Sulejówek – też podjadę pomóc w problemach z instalacją elektryczną.

Informatyk Warszawa – sieci IT

Mam również wysokie kwalifikacje w dziedzinie informatyki i dlatego dodatkowo świadczę usługi z zakresu IT, sieci teleinformatycznych czy telewizji przemysłowej CCTV.
Jak widać proponuję bardzo kompleksową pomoc. Zawsze można na mnie liczyć – na moją wiedzę, umiejętności i doświadczenie. Zawsze można też liczyć na moją rodzinną firmę elektryczną. Zachęcam serdecznie do korzystania z naszych usług. Gwarantuję wysoki poziom usług w korzystnych cenach!

Certyfikaty

Nasze Atuty

Firma AGAT jest Twoim jedynym źródłem kompletnej oferty wysokiej jakości usług elektrycznych, takich jak projektowanie / budowa, inżynieria, budowa, rozruch, uruchomienie, obsługa i konserwacja.

Rozwiązywanie problemów
Filar naszej działalności
24h/7
W nagłych przypadkach jesteśmy dla Państwa dostępni 24h/7
Automatyka
Domowa. Przemysłowa.
Pomiary elektryczne
Dom. Biuro. Przemysł
Elektryka
Instalacje elektryczne, Budowa, Rozbudowa, Naprawa
CCTV / Systemy alarmowe
Systemy monitoringu CCTV, Budowa, Rozbudowa, Naprawa, Systemy alarmowe, Systemy dostępu, PPOŻ
Informatyka
Sieci IT, Instalacja oprogramowania, Konfiguracja, Dostęp do internetu
Najwyższa jakość w dobrej cenie

Potrzebujesz pomocy z elektryką lub IT?

Zadzwoń do nas, jesteśmy gotowi do pracy

Zadzwoń
Zgłoś awarię
[contact-form-7 id="576"]
Zadzwoń !