Firmy elektryczne Warszawa – Agat : duże doświadczenie i ugruntowana wiedza

Nazywam się Adrian Popławski i zapraszam serdecznie do poznania oferty mojej firmy. Pracuję jako elektryk i teleinformatyk w Warszawie, jest to zarówno mój zawód, jak i pasja. Długoletnie doświadczenie w branży oraz solidna wiedza i umiejętności umożliwiają mi świadczyć kompleksowe i profesjonalne usługi elektryczne oraz informatyczne na najwyższym poziomie.

Instalacje elektryczne Warszawa – firma elektryczna Agat

Kto stoi w miejscu, ten się cofa – dobrze o tym wiem i dlatego nieustannie wzbogacam swoją wiedzę. Jestem na bieżąco ze wszelkimi nowościami w zakresie elektrycznym i teleinformatycznym. Wsłuchuję się też w opinie moich klientów na temat wykonywanej pracy. Dzięki temu mogę z czystym sumieniem polecić swoje usługi. Każde powierzone mi zlecenie wykonuję z niezwykłą starannością i dokładnością, aby efekty w pełni zadowoliły klienta.
Wykonując prace wyjątkową wagę przykładam do kwestii zapewnienia bezpieczeństwa podczas codziennego użytkowania urządzeń i instalacji elektrycznych. Dlatego też zawsze zachowuję wszelkie standardy higieny i bezpieczeństwa pracy podczas montażu, a ponadto wszystkie realizacje wykonuję bardzo precyzyjnie.
Potrzebny Ci projektant elektryk Warszawa z dobrymi kwalifikacjami i uśmiechem na twarzy, to zadzwoń pod numer 516-350-459! Zapraszam nie tylko osoby na terenie Warszawy, ale także z okolic. Marki, Łomianki, Wołomin, Legionowo, Nowy Dwór Mazowiecki czy Sulejówek – też podjadę pomóc w problemach z instalacją elektryczną.

Zakres usług elektrycznych – Warszawa

Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, jak ważne jest nie tylko prawidłowe wykonanie, ale także zaprojektowanie instalacji elektrycznej. To pewność poprawnego jej działania i przede wszystkim bezpieczeństwo wszystkich użytkowników Twoich budynków. Z tego powodu, jako elektryk z wieloletnim doświadczeniem, zajmuję się wykonywaniem takich usług w pełnym ich zakresie. Polecamy między innymi:

  • niezbędne pomiary elektryczne,
  • projekt całego układu zasilania, w tym obwodów, tablic rozdzielczych, zabezpieczeń, zespołów prądotwórczych, urządzenia zasilania awaryjnego i wiele więcej,
  • kompleksowa wymiana instalacji w każdym budynku,
  • wykonanie nowej instalacji odgromowej,
  • przeglądy budynku każdego typu.

Moja nowoczesna firma elektryczna z Warszawy realizuje wszystkie powierzone zadania z zakresu obsługi na najwyższym poziomie. Wykonując usługi elektryczne, korzystam wyłącznie z certyfikowanych narzędzi oraz akcesoriów. Odpowiednio dobieram przewody pod kątem grubości i rodzaju izolacji, aby w każdych warunkach gwarantowały podobne parametry działania. Stosuję najlepsze na rynku rozwiązania technologiczne podczas montażu i wszystkie prace wykonywane są zgodnie z obowiązującymi normami. Jednocześnie zawsze terminowo wykonuję każdą z prac na terenie Warszawy, oferując przy tym konkurencyjne ceny.

Zapraszam do zapoznania się z zakresem robót realizowanych przez moich pracowników. Zawsze elastycznie dopasowujemy się do potrzeb Klientów, starając się sprostać wszelkim oczekiwaniom. Obsługujemy przedsiębiorców w Warszawie, jak i prywatnych właścicieli obiektów mieszkalnych. Jeśli chcesz profesjonalnie i niedrogo wykonać instalację w domu, warto wybrać moją firmę, aby bezpiecznie korzystać z wszystkich urządzeń.

Informatyk Warszawa – sieci IT

Mam również wysokie kwalifikacje w dziedzinie informatyki i dlatego dodatkowo świadczę usługi z zakresu IT, sieci teleinformatycznych czy telewizji przemysłowej CCTV.
Jak widać proponuję bardzo kompleksową pomoc. Zawsze można na mnie liczyć – na moją wiedzę, umiejętności i doświadczenie. Zawsze można też liczyć na moją rodzinną firmę elektryczną. Zachęcam serdecznie do korzystania z naszych usług. Gwarantuję wysoki poziom usług w korzystnych cenach!

Certyfikaty

Nasze Atuty

Firma AGAT Warszawa to kompletna oferta wysokiej jakości – zakres usług elektrycznych, takich jak projektowanie / budowa, inżynieria, budowa, rozruch, uruchomienie, obsługa i konserwacja instalacji elektrycznej.

Rozwiązywanie problemów
Filar naszej działalności
24h/7
W nagłych przypadkach jesteśmy dla Państwa dostępni 24h/7
Automatyka
Domowa. Przemysłowa.
Pomiary elektryczne
Dom. Biuro. Przemysł
Elektryka
Instalacje elektryczne, Budowa, Rozbudowa, Naprawa
CCTV / Systemy alarmowe
Systemy monitoringu CCTV, Budowa, Rozbudowa, Naprawa, Systemy alarmowe, Systemy dostępu, PPOŻ
Informatyka
Sieci IT, Instalacja oprogramowania, Konfiguracja, Dostęp do internetu
Najwyższa jakość w dobrej cenie

Potrzebujesz pomocy z elektryką lub IT?

Zadzwoń do nas, jesteśmy gotowi do pracy

Zadzwoń
Zgłoś awarię
[contact-form-7 id="576"]

Potrzebujesz pomocy z elektryką lub IT?

Zadzwoń do nas, jesteśmy gotowi do pracy

Zadzwoń
Zgłoś awarię
[contact-form-7 id="576"]
Zadzwoń !