Elektryk Warszawa – cennik

Od wielu lat stosujemy zasadę indywidualnego ustalania ceny za nasze usługi elektryczne i nie mamy sztywnego modelu cennika. Nasi klienci bardzo sobie chwalą takie elastyczne podejście.
Usługi elektryczne oferowane przez nasza firmę Agat Warszawa zawsze konsultujemy i ustalamy koszt wspólnie ze zleceniodawcą. Zależą one przede wszystkim od rodzaju wykonywanych prac, stopnia ich skomplikowania, specyfiki danego zlecenia elektrycznego, a także ustalonego terminu jego realizacji. W wielu przypadkach oprócz ceny samej robocizny należy także doliczyć koszty zastosowanych materiałów, a te mogą się bardzo różnić w zależności od rodzaju i marki materiału. Chcemy również podkreślić, że nasza firma elektryczna udziela atrakcyjnych rabatów na kompleksowe realizacje zleceń(jak np. instalacje elektryczne).

Elektryk Warszawa nasz cennik usług elektrycznych

Pracujemy nie tylko jako całodobowe pogotowie elektryczne w Warszawie. Oprócz napraw przeprowadzimy montaż kompletnych układów elektrycznych, instalacji elektrycznych i oświetlenia. Nasze usługi elektryczne to również montaż i wymiana gniazd oraz podłączenia osprzętu. Zamawiając fachowca do domu w celu przeprowadzenia instalacji otrzymacie Państwo informacje o przewidywanych kosztach. Zanim pojawi się cena, wykwalifikowany elektryk przeprowadzi pomiary i kalkulacje, które z naszej strony zawsze biorą pod uwagę koszt wykonania i wartość materiałów.

Wycena nie zobowiązuje Państwa do skorzystania z naszej oferty montażu. Poprowadzimy na papierze wszystkie instalacje elektryczne, wyznaczymy lokalizację każdego punktu, rozmieścimy gniazda – liczymy, że po zapoznaniu się z cenami naszej firmy uznacie je za bardzo dobrą okazję. Solidna instalacja, montaż i pomiary elektryczne w Warszawie to korzystna opcja zarówno dla osób fizycznych, jak i firm. Wystarczy jeden telefon, by skorzystać z pracy najlepszego elektryka specjalisty na terenie miasta Warszawa.

Decyduje ilość punktów

Ostateczny cennik usług elektrycznych w Warszawie wynika w dużym stopniu od ilości punktów zamieszczonych w projekcie instalacji elektrycznej. Jeżeli takiego nie ma, to również można go zamówić w naszej firmie. Każdy punkt ustalamy wtedy ze zleceniodawcą, po czym nanosimy precyzyjne ich rozmieszczenie na projekt. Punkt elektryczny to:

 • Gniazdka elektryczne jednofazowe lub trójfazowe

 • Gniazdo antenowe

 • Instalacja domofonowa
 • Gniazdo satelitarne

 • Gniazdo elektryczne komputerowe

 • Lampa, kinkiet itp.
 • Gniazdo telefoniczne

Końcowy kosztorys zależy również od ilości prac dodatkowych w trakcie usługi wykonania instalacji elektrycznej, jak:

 • Wykuwanie bruzd pod przewody

 • Fugowanie i zacieranie wykonywanych bruzd

 • Wykopy liniowe

 • Montaż

Zapraszamy serdecznie do kontaktu telefonicznego pod numer 732-678-462 lub mailowego na wstępną wycenę prac, wtedy też zostaną podane ceny . Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące zakresu oraz kosztorysu zlecenia.

Zadzwoń !